ثبت نگار پلاس

ثبت نگار پلاس:
ثبت نگار پلاس با سالها تجربه موفق و با دارا بودن مشاوران و نیروهای متخصص در زمینه کلیه امور حقوقی و ثبتی(ثبت شرکت-ثبت برند وعلامت تجاری-اخذ ایزو و …..) و فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ توانسته است کارنامه ای موفق و شایسته از خود به جا بگذارد.
ما دراین سال ها همواره کوشیده ایم با جذب نیروهای متخصص و حرفه ای بهترین خدمات را برای همراهان خود به ارمغان آوریم.
در اینجا ما بهترین راه حل ها را به شما پیشنهاد میدهیم تا شما در کمترین زمان و بهترین کیفیت به هدف خود برسید.
ثبت نگار پلاس یک شانس برای ارتقا-تغییر و رسیدن به هدف های شما در کسب کارتان است.

فعالیت های ثبت نگار پلاس:
ثبت علامت تجاری -کارت عضویت بازرگانی،کارت بازرگانی،طراحی لوگو،سئو،طراحی سایت، تبلیغات محیطی، تغییرات شرکت -ایزو، ثبت انوع شرکت – تبلیغات در گوگل – و کلیه امور حقوقی و ثبتی

فواید ثبت شرکت:
شما زمانی که ثبت شرکت انجام میدهید به عنوان یک شخص حقوقی در جامعه شناخته میشوید و همین امر باعت افزایش اعتبار شما میشود و تسهیلات بانکی و مالیاتی به شما تعلق میگیرد و با مجموعه های دولتی و معتبر میتوانید بسیار راحتتر فعالیت و داد و ستد تجاری انجام دهید.اخذ گواهینامه های صلاحیت وزارت کار و رتبه بندی پیمانکاری از دیگر مزایای ثبت شرکت هست همین طوراگر شما قصد امور بازرگانی دارید در صورت حقوقی بودن راحت تر موفق به اخذ کارت بازرگانی خواهید شد.

مزایای انجام ثبت شرکت توسط ثبت نگار پلاس:
از آنجایی که مرحله تایید نام در ثبت شرکت با توجه به اینکه نام ها ی زیادی در اداره به ثبت رسیده کاری بسی مشکل شده و در خیلی مواقع افراد مجبورند نام هایی که مورد تایید خودشون نیست را به اجبار قبول کنند در ثبت نگار ما میتونیم تمامی راهنمایی ها ومشاور های لازم را بابت این امر به شما بدهیم تا شما به بهترین صورت ممکن نام شرکت خود را تعیین بفرمایید.
کل روال پرونده شما توسط کارشناسان مجرب تهیه و تکمیل و توسط وکلای پایه دادگستری در بهترین کیفیت-بالاترین سرعت انجام میشود.همینطور ما فقط برای شما یک شرکت عادی ثبت نمیکنیم کارشناسان ما با شما صحبت کرده و براساس خواسته های شما و نیازهایی که دارید درخواست شما کارشناسی میشود و به شما بهترین پیش نهاد ممکن که شما را به یک شرکت جامع و با کمترین دغدغه مالیاتی و بهترین اعتبار برسید را میدهیم.

مزایای انجام کار تغییرات شرکت از طریق ثبت نگار پلاس:
مهمترین بخش در انجام تغییرات شرکت تنظیم صورت جلسات است .این همان بخشی است که بسیاری از مجموعه ها در انجامش ضعف داشته و باعث میشود پرونده شان به صورت مکرر از اداره ثبت شرکت ها برگشت بخورد وزمان بسیاری را ازدست میدهند.
زیرا تنظیم صورت جلسه یک کار تخصصی است و بر اساس ماده اساسنامه هر شرکت تنظیم میشود و کوچکترین اشتباه در آن موجب مرجوع شدن پرونده میشود.
کاری که ما انجام میدهیم این است که کلیه صورت جلسه ها توسط کارشناسان و وکلا تنظیم میشود و به خاطر همین موضوع شما این دغدغه را نخواهید داشت همین طور چون کار از طریق وکلا در اداره پیگیری میشود سرعت کار بسیار بالا می رود.

فواید اخذ کارت بازرگانی:
وارد ات و صادرات کالا-تسهیلات بانکی-اخذ وام-با گرفتن کارت بازرگانی میتونین برند و علامت تجاری خودتون را لاتین به ثبت برسونین و از مزایای اتاق بازرگانی و اعتبارات اتاق بازرگانی استفاده کنین در ضمن برای ترخیص کالا کارت بازرگانی الزام است .همین طور میتوانید کارت بازرگانی را به شرکت یا نفر دیگری منتقل کنین که در واقع نوعی فروش کارت بازرگانی است.

فواید اخذ کارت عضویت بازرگانی:
کارت عضویت بازرگانی برای افراد و مجموعه هایی است که توانایی تکمیل مدارک مربوط به کارت بازرگانی نداشته ولی میخواهند از یک سری از مزایای اتاق بازرگانی مثل شرکت در جلسات اتاق بازرگانی استفاده نمایند .همین طور از آنجایی که اخذ کارت بازرگانی کمی دشوار شده شما وقتی بین یک تا دو سال کارت عضویت بازرگانی داشته باشید به سادگی میتونین کارت عضویت خود را به کارت بازرگانی تبدیل نمایید.همچنین با داشتن کارت عضویت میتوانید علامت ونام تجاری خود را به صورت لاتین ثبت نمایید ودیگر نیازی به کارت بازرگانی نیست.
مزایای انجام کارت بازرگانی و کارت عضویت بازرگانی توسط ثبت نگار:
از آنجایی که روال انجام امور مربوط به اتاق بازرگانی زمان زیاد و دقت بالایی هم نیاز دارد و اصولا به همین دلیل افراد دچار موانعی میشوند ما میتوانیم این موانع را به سادگی رفع نماییم .در ضمن سرکت انجام کار نیز بسیار بالا خواهد رفت.

فواید ثبت علامت ونام تجاری و دلیل ثبت علامت تجاری:
باید گفت ثبت علامت یا نشان تجاری یعنی هر نشانی که قابل رویتی که بتونه کالا وخدمات اشخاص حقیقی و حقوقی متمایز بکند و نام تجاری یعنی اسم ویا عنوانی است که معرف ومشخص کننده شخص حقیقی و حقوقی است.
اینکه ثبت نام وعلامت تجاری معرف شرکت ،محصولات وفعالیت شماست وبا ثبت علامت نشان ونام تجاری حق انحصاری استفاده از نام وعلامت تجاری خودتون را دارین وکسی دیگه نمیتونه از نام تجاری ونشان وعلامت تجاری شما استفاده بکنه وفعالیت داشته باشه.
پاسخ دوم اینه که اگر شما هم جز اون دسته افرادی هستین که هنوزعلامت ،نشان و نام تجاری خودتون را به ثبت نرسوندین ولزومی هم در ثبت اون نمیبینین میخوام این موضوع رو به شما بگم چون گاهی اوقات خیلی زود دیر میشه

یعنی به زبان ساده تر شما بعد از چندین سال کار با نام و علامت تجاری تبلیغاتی که روی نام تجاری خودتون کردین و شناختی که در بازار و ذهن مشتری با علامت و نشان و نام تجاری خودتون ساختین به صورت ناگهانی متوجه میشین که کسی دیگری توی بازار داره با نام و علامت تجاری شما در همان موضوع فعالیت شما داره کار میکنه و از نام و علامت تجاری شما سوء استفاده کرده.قطعا شما اگر بخواین مجوزهای دولتی مانند استاندارد، پروانه بهره برداری، گواهی بهداشت، سیب سلامت،گواهینامه حلال ، واردات وصادرات وتولید بعضی محصولات مانند پوشاک، دارو، آرایشی بهداشتی، مواد غذایی و غیره بایستی ثبت علامت ونام تجاری داشته باشین.

روال انجام پروژه:
تکمیل و دریافت فرم از موکل
اخذ بیعانه
تنظیم و امضای قرارداد
پیش فاکتور
تحویل پرونده به فنی
دریافت پرونده
تکمیل پرونده
ارجاع پرونده به اداره
پیگیری پرونده از وکیل
پیگیری پرونده از اداره مربوطه
تحویل پرونده از وکیل
تحویل پرونده به فروش
تماس با موکل جهت دریافت پرونده
تسویه حساب در صورت عدم تسویه

مشتریان ثبت نگار پلاس: